Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

737 951 558

Ubezpieczenie medyczne

Ubezpieczenia medyczne to krótki czas oczekiwania na wizytę i badania, szybszy i ułatwiony dostęp do lekarza pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów. Obecnie na wizytę w gabinecie specjalisty w ramach ubezpieczenia NFZ można czekać nawet kilka lat.

Długi jest również czas oczekiwania na wykonanie specjalistycznych badań zleconych przez lekarza. Długo na przykład trzeba czekać na wykonanie tomografii komputerowej, czy rezonansu magnetycznego. Stąd coraz więcej osób decyduje się na dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne, które umożliwiają dostęp do renomowanych placówek medycznych oraz szeroki wachlarz świadczeń zdrowotnych.

Co wchodzi w skład pakietów medycznych?

Pakiety medyczne oferowane przez firmy ubezpieczeniowe zawierają wiele różnych opcji. Pacjent może je dostosować do własnych potrzeb i posiadanych finansów. Im większa różnorodność pakietów tym wyższa cena. Na rynku ubezpieczeniowym działa kilku ubezpieczycieli, którzy posiadają w ofercie ubezpieczenia medyczne do wyboru z różnymi pakietami.

Każdy pacjent sam musi wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie zgodnie z potrzebami. Z pomocą w wyborze służą eksperci z DK Finanse Ubezpieczenia. Zapraszamy do współpracy!