Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

737 951 558

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to jedne z bardziej popularnych ubezpieczeń na rynku. Wchodzą w skład ubezpieczeń majątkowych. Związane są z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów. Mogą być obowiązkowe i dobrowolne.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Musi je posiadać każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu. W przypadku kolizji z tego ubezpieczenia wypłacane są pieniądze za szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu.

Ubezpieczenie AC

Dobrowolne ubezpieczenie Autocasco (AC) chroni przed kradzieżą pojazdu, zdarzeniami z dzikimi zwierzętami, szkodami parkingowymi oraz konsekwencjami błędów kierowcy. Dzięki ubezpieczeniu AC naprawa pojazdu jest bezpłatna.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Okres ochrony działa podczas jazdy samochodem oraz w trakcie postoju. Po więcej informacji zapraszamy do doradców ubezpieczeniowy DK Finanse.

Ubezpieczenie GAP

Dobrowolne, dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne skierowane w stronę osób kupujących samochód na kredyt lub w leasingu. Chroni przed stratami finansowymi poniesionymi na skutek wypadku lub kradzieży pojazdu.

Ubezpieczenie opon i szyb

Dodatkowe ubezpieczenie pojazdu, które chroni szyby w samochodzie przed skutkami uszkodzeń. Ubezpieczenie opon obejmuje koszty naprawy lub zmiany opon na miejscu zdarzenia. Jeżeli potrzebne jest holowanie, to pokrywa koszty związane z holowaniem do warsztatu.

Assistance

Samochodowe ubezpieczenie assistance zapewnia pomoc w sytuacji kiedy dojdzie do awarii samochodu na drodze. Na usługę składa się między innymi pomoc przy naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia, jak również holowanie auta z każdego miejsca w Polsce.