Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

737 951 558

Ubezpieczenia dla biznesu

Każda firma, która dba o bezpieczeństwo i liczy się z tym, że prowadzenie działalności niesie ze sobą ryzyko wystąpienia różnych zdarzeń powinna skorzystać z oferty ubezpieczeniowej dla biznesu.

Dzięki ubezpieczeniu przedsiębiorca może uniknąć strat wywołanych przez takie zdarzenia, jak np.: kradzież, pożar, czy zalanie. Ubezpieczenia firmowe swoim zasięgiem obejmują mienie firmy, pracodawców i pracowników oraz szkody powstałe podczas wykonywania czynności zawodowych.

Ubezpieczenie biznesu

To propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Polisę mogą zawrzeć zarówno mali przedsiębiorcy jak i duże firmy. W zakres wchodzi ubezpieczenie pracowników, pracodawcy oraz ubezpieczenie mienia firmy.

Ubezpieczenie pracownika

To przeważnie grupowe ubezpieczenie na życie. Polisa w dużej części obejmuje świadczenia gwarantowane jakie może otrzymać rodzina w razie śmierci ubezpieczonego lub jego ciężkiej choroby.

Ubezpieczenie pracodawcy

Ubezpieczenie przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami finansowymi ewentualnych roszczeń, które będą zgłaszać pracownicy na wypadek szkód jakich doznają podczas wypadku w czasie pracy.

Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej

Ubezpieczenie chroni przed kosztami jakie musi ponieść pracodawca w związku z wyrządzeniem szkód na skutek prowadzenia działalności gospodarczej.